KAYIT KAMPANYAMIZ * İNGİLİZCE AĞIRLIKLI KURS...

Melodi Nalbantlar
Buca-Çakabey İlköğretim Okulu Öğrencisi

 

BEN SİZE BORÇLUYUM

Dünyaya gözümüzü açar açmaz öğrenimle başlıyoruz.Biz bu dünyada öğreneceğiz ve öğreniyoruz da.Bizim ilk öğretmenimiz annemiz ve babamızdır.Sonra ki yıllar da canım öğretmenlerimize teslim oluyoruz.

Kalem tutmayı,yazı yazmayı,kendi ismimizi yazmayı hatta bu kompozisyonu yazmanın temelini bile ilkokul öğretmenim yani Nazlı Özer öğretmenimden öğrendim.Bizim öğretmenlerimiz bizleri öğretmekle kalmıyor eğitiyorlar da.Hayatın iyiliklerini,kötülüklerini,zorlukları,inişleri,çıkışları karşılaşabileceğimiz tüm problemlerin çözüm yollarını bize gösteriyorlar.

Öğretmenlerimiz bizler başarılı olabilelim diye yollarda vakit kaybetmeden düşe kalka gitmemek için önümüze basamak koyuyorlar.Bu basamaklar sayesinde zirveye bir adım daha yaklaşabiliyoruz.Tıpkı annemizin ve babamızın bize sundukları başarı imkanları gibi.

Biz bu imkanlar sayesinde ileri ki zamanlarda geleceğimizi belirleyebiliyoruz.Benim geleceğimin iyi olması için derslerimin çok iyi olması gerekiyor.Bu da ancak öğretmenle gerçekleşir.Öğretmenlerimiz güzel anlatsın ki bizlerde güzel anlayıp o anladıklarımızı sınavda kağıda dökebilelim.

Bizler öğretmenlerimizin değerini bilmeyiz.Ama bilmiyoruz.Bunları gelecekte anlayacağız ama belki de çok geç olacak.Onlar sayesinde biz zirveye çıkabiliriz.

Ben lise olarak Anadolu yada Fen Liselerine gitmek istiyorum.Bunun için öğretmenlerimi dinleyip başarılı olmam lazım.Bunun bilincinde ve farkındayım.

Ben büyüyünce hangi konumda olursam olayım ister ev hanımı ister doktor ben bana emek veren öğretmenlerimi asla unutmayacağım.Ben de emeği olan tüm öğretmenlerim ellerinden öpüyorum."Ben size borçluyum" canım öğretmenlerim.

 
March 2018
M T W T F S S
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Milli Eğitim Bakanlığı
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
e-okul
Veli Bilgilendirme Sistemi
MEBBİS
Rehberlik
İzdem Facebook Sayfası

 

Kampanyalar

KAYIT KAMPANYAMIZ * İNGİLİZCE AĞIRLIKLI KURS...

İzdem de Güncel

 

 

Hakkımızda | Bize Ulaşın                                                                    Web Tasarım ve Kodlama: UCBEYİN Bilişim Hİzmetleri

 

Copyright ® 2013  İZDEM                  İZDEM Kurs ve Etüt Eğitim Merkezi    www.izdem.com.tr  |  www.izdem.com   |  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.    |   Telefon: 0232 452 21 29