KURSLARIMIZ Kurumumuzda; MEB Onaylı dersler ve...

İZDEMİN TARİHÇESİ

            İzdem 2005 yılında Alsancak semtinde eğitime başladı. Bir yıl sonra da BUCA-ŞİRİNYER’e taşındı. Geçen süre içerisinde kendisini çevresine kabul ettirerek, alanında aranılan güvenilen bir kurum oldu. Kurucusu, Müdürü ve Öğretmenleri ve tüm çalışanları sıcak bir aile ortamı hazırladılar. Bugün İZDEM  adı anılınca akla ilk gelen sıcak bir aile ortamıdır. Şimdi eğitim alanında yıllarını  bilgisini ve tecrübesini insanlarımıza aktarmaya çalışmaktadır.

İZDEM KURS MERKEZİ

Bucamızın Şirinyer Forbes Çarşısı girişinde bulunan Kurs Merkezimiz Yabancı Dil ağırlıklı bir eğitim merkezidir. Kısa adı İZDEM dir.

 İzdem de Danışmanlık ve Eğitim birinci önceliktir.

Bugün İZDEM adı anılınca akla ilk gelen sıcak bir aile ortamıdır.

Dünyada ve gelişen ülkemizde yabancı dil öğrenmenin günümüzde ne kadar önemli olduğunu artık bilmeyen yoktur. Yabancı dilleri öğretmek amacıyla gerekli eğitim ortamını yaratmak, bu alanda eğitim-öğretim, araştırma, uygulama ve yayın faaliyetlerinde bulunmak, bu alanda yapılan çalışmalara öncülük etmek. İzdem’in görevleri arasındadır.

İZDEM de konuşmaya dayalı ve öğrenci odaklı bir eğitim verilmektedir; yabancı dil öğreniminde görsel ve işitsel öğelerin önemini vurgulamak amacıyla eğitim teknolojik yeniliklerle de desteklenmektedir.

İzdem’ deki danışmanlık ve yabancı dil eğitimi sayesinde; kişinin hayat standardı yükselir, hayattan aldığı zevk değişir. Çünkü hayatın zevkini çıkarmak, hayatı anlamak ve ona anlam yüklemekle olur. Eğitim de insanlara hayattaki muhtemel yaşantıları ve dünyadaki ve çevresindeki olan gelişmeler, değişmeler hakkında bilgi sahibi olmasına ve hayatı tanımasına, kişide yeni ilgi alanlarının gelişmesine, kişinin bilerek düşünmesine, insanın kafasındaki kalıpları kırmasına ve dünyaya daha geniş açıdan ve esnek bir şekilde bakmasına yardımcı olur.

İzdem ; hayatın kalitesini yükseltir.

İzdem;

  • İnsana saygılıdır.
  • İşe saygılıdır.
  • Zamana saygılıdır.

"Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız, vardığınız yerin önemi yoktur." İzdem de öğrenme öğretiliyor. Bilimsel çalışma yöntemlerini uyguluyoruz. Kesin başarı için; kesinlikle doğru çalışmak gerektiğini biliyoruz ve bunu uyguluyoruz.                                                                              

İzdem de başarılı olmak bir tercihtir.

İlçemizdeki anlattığımız bu sıcak aile ortamı Kurs Merkezinin yönetimiminde; yıllarını Türk Milli Eğitimine vermiş olan İlbey ADIBELLİ vardır.

Değişik illerde öğretmenlik ve yöneticilik yapan, İzmir de Buca Anadolu Lisesinin Kurucu Müdürlüğünde ve Bornova Anadolu lisesi Müdürlüklerinde bulunan emekli Fransızca öğretmeni şimdi de; Türk Milli Eğitimine; yararlı çalışmalarını İZDEM de devam ettirmektedir. Geçmişi, bilgisi ve birikimi İzdem için güvencedir.

 

 

 

 

 
July 2019
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Milli Eğitim Bakanlığı
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
e-okul
Veli Bilgilendirme Sistemi
MEBBİS
Rehberlik
İzdem Facebook Sayfası

 

Kampanyalar

KURSLARIMIZ Kurumumuzda; MEB Onaylı dersler ve...

Sınav Sonuçları

İzdem de Güncel

  Müdürümüz İlbey...

 

 

Hakkımızda | Bize Ulaşın                                                                    Web Tasarım ve Kodlama: UCBEYİN Bilişim Hİzmetleri

 

Copyright ® 2013  İZDEM                  İZDEM Kurs ve Etüt Eğitim Merkezi    www.izdem.com.tr  |  www.izdem.com   |  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.    |   Telefon: 0232 452 21 29